Kurumsal Projeler

kurumsal
ICOM, kurumlar için önce ihtiyaç sonra maliyet analizleri yaparak kurumun yapısına uygun en doğru çözümleri ve teknolojiler belirlemektedir. ICOM, üretilen yazılım projelerinin kurum bünyesinde uzun bir yaşam döngüsüne sahip olmasına özellikle dikkat etmektedir.

ICOM, derin teknoloji bilgisiyle, verimlilik ve rekabet gücünü artıran, kurumsal seviyede, esnek iş uygulamaları sunar. Kendi dallarında önde gelen büyük firmalardaki çalışmalarının yanı sıra farklı ölçek ve sektörlerdeki işletmelerde edindiği deneyimi, en önemli değerlerindendir. Tüm hizmet ve ürünlerinde, diğer değişkenlerden bağımsız olarak “müşteri memnuniyeti” ilkesini gözetir.

Deneyim ve Uzmanlık

* Sigorta

* İnşaat

* Finans

* Dağıtım

* Perakende

* Üretim

* İnşaat

Hizmet başta olmak üzere, farklı sektörlerde edindiği deneyimiyle ICOM, müşterilerinin iş ihtiyaçlarına odaklı kapsamlı çözümler sunmayı hedeflemektedir. ERP’den CRM’e, bilgi ve süreç yönetimi sistemlerinin söz konusu olduğu her platformda, üretimden gelen gücü ve iş ortaklarının sunduğu teknoloji ve ürünler ile, fiyat avantajlı ve uyarlanabilir çözümler sunar, uygular ve bunları %100 garantili olarak hayata geçirir.

Müşteriye Özel Çözüm

Model, sektör ve ölçek bağımsız olarak ürettiği hazır çözümlerinin yanı sıra müşterilerin taleplerini karşılayacak, iş verimliliklerini ve kârlılıklarını artıracak yazılım uyarlama projeleri de geliştirir. İş süreçleri ve teknoloji konusunda deneyimli yazılım ve danışman ekibiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çalışan tam entegre, yenilikçi ve ölçeklenebilir yazılım çözümleri sunar.

Fiyat teklifi için lütfen bize ulaşınız sales@icombilisim.com

Sosyal Medya'da
Bizi Takip Edin.
GOSB Teknopark Kemal Nehrozoğlu Cad.
Hightech Kat:1 A1 41480 Gebze/KOCAELİ
0262 678 72 20 info@icombilisim.com
web tasarım